Pvc zemin kaplama Kamyanyası
Yoğun trafik Pvc zemin kaplama Kampanyasından faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz
BUTON METNİ
Pvc zemin kaplama

ARMSTRONG PVC ZEMİN KAPLAMA

ARMSTRONG PVC ZEMİN KAPLAMA

Armstrong PVC zemin kaplama

Armstrong PVC zemin kaplama

PVC zemin kaplama artık daha çok tercih edilmektedir. Çünkü bu kaplamaların çok fazla avantajı bulunmaktadır. En önemli avantajı ise anti bakteriyel olmasıdır. Bu sayede zemin üzerinde zararlı mikro organizmalar yaşayamaz ya da üreyemez. Anti bakteriyel olma özelliği sebebi ile özellikle hastanelerde daha çok tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır.

Armstrong PVC zemin kaplama

Anti statik olması sebebi ile de çokça tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamalar oldukça hijyeniktir. Hastane dışında ev, iş yerleri, ofis, okul, kreş, ana okulları gibi mekanlarda da tercih edilmektedir. Günümüzde pek çok mekan bu özellikler sebebi ile PVC zemin yapılmaktadır. PVC zeminlerin pek çok marka ve modeli bulunmaktadır. Armstrong PVC zemin kaplama da bunlardan bir tanesidir.

ARMSTRONG PVC ZEMİN KAPLAMA

Armstrong PVC zemin kaplama pek çok model de bulunmaktadır. Armstrong modelleri de oldukça geniştir. Bu kaplamalar farklı renk ve desen kartelasına sahiptir. Bu sebeple yaptıracağınız mekana en uygun renk ve desenleri seçebilirsiniz. Armstrong zemin kaplama oldukça anti bakteriyel hijyeniktir ve temizlemesi de oldukça kolaydır. Temizliği kolay olduğu için saatlerce uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca en önemli özelliği üzerinde bakteri tutmamasıdır Armstrong PVC zemin kaplama oldukça hesaplıdır. İstediğiniz tüm mekanlara bütçenizi sarsmadan Armstrong PVC zemin kaplama yaptırabilirsiniz. Ayrıca bu tarz zemin kaplamalar estetik bir görünüm oluşturmaktadır.

18 Haziran 2016
1.204 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
epoksi
Pvc zemin kaplama Pvc zemin kaplama PVC YER KAPLAMA İstanbul Pvc Zemin Kaplama