Pvc zemin kaplama Kamyanyası
Yoğun trafik Pvc zemin kaplama Kampanyasından faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz
BUTON METNİ
Pvc zemin kaplama

PVC ZEMİN KAPLAMA M2 FİYATLARI

PVC ZEMİN KAPLAMA M2 FİYATLARI

PVC ZEMİN KAPLAMA M2 FİYATLARI

Her mekana göre farklılık oluşturan fiyat listesi her firmada da farklılık göstermektedir. Pvc zemin kaplama m2 fiyatları geneli itibari ile metraj bazında hesaplanmaktadır. Her alana ve bütçeye göre farklı olan bu hesap dekor yaptırmak isteyen kullanıcılar için tercih noktasında en önemli ayırt etme aracıdır. Metrajı yüksek olan alanlarda daha fazla bir bütçe ayırmak gerekir iken, küçük alanlarda daha az miktarlarda bütçe ayırarak evlerini ya da başka istedikler alanları düzenleyebilirler.

Pvc zemin kaplama m2 fiyatları

     Rulo şeklinde satılan pvc zemin kaplama m2 fiyatları her bir rulo için değişmekte ve piyasa araştırması yapıldığında 10 TL ile 40TL arasında değişmektedir. Aynı zamanda yanında yardımcı madde olarak 4, 8 ve 16 litrelik tutkallar kullanılmaktadır. Bunun da fiyat aralığı 30 TL ile 120 TL arasında değişmektedir. Birçok firma taksit seçenekleri ile kullanıcılara alma kolaylığı sunmaktadır. Herkes peşin alma noktasında yeterli olamayabilir ancak her ortama farklılık katmak isteyen firma sahipleri bu konuda müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Pvc zemin kaplama m2 fiyatları

Kısaca özetleyecek olursak pvc zemin kaplama m2 fiyatları her alana göre farklılık oluşturmakla birlikte ortalama olan fiyatlar göze çarpmaktadır. Evine renk katmak isteyenler bu türden kaplamaları tercih ederek hayatlarına renk katabilir. Farklı dokusuyla işyerlerini sıkıcı havasından kurtararak çalışanlarını motive eder şekilde düzenlemeler de yapılabilir. Toz tutmama özelliği ile  mekanda kasvetli bir hava oluşmasını da engellemiş olursunuz.

 

08 Kasım 2016
929 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
epoksi
Pvc zemin kaplama Pvc zemin kaplama PVC YER KAPLAMA İstanbul Pvc Zemin Kaplama